Zasadowy środek czyszczący i odtłuszczający Biopur F612, 5l
Gotowy do użycia skoncentrowany płyn do czyszczenia i usuwania tłustych zabrudzeń z wodoodpornych powierzchni i przedmiotów. Zalecany do czyszczenia powierzchni kuchennych i gastronomicznych.
| Numer katalogowy | 469914 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 10 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Waga | 5.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 10 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Kanister |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| KodSAP | 469914 |
| Waga netto | 5 kg |
| Waga brutto | 5.1 kg |
-
Zasadowy środek czyszczący i odtłuszczający Biopur F612, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
-
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej