??? - Odświeżacz powietrza w płynie Biopur F211, Orange, 500ml
| Numer katalogowy | 458403 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Zapach | ??? - Orange, Orange |
| Waga | 0.55 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Zapach | ??? - Orange, Orange |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka z atomizerem |
| Sposób użycia | ??? - Gotowy do użycia, Gotowy do użycia |
| Waga netto | 0.5 kg |
| Waga brutto | 0.55 kg |
| KodSAP | 458403 |
-
??? - Odświeżacz powietrza w płynie Biopur F211, Orange, 500ml
- Pojemnosc: 500 ml
- Zapach: ??? - Orange, Orange
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
-
Odświeżacz powietrza w płynie Biopur F211, Orange, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Zapach: Orange
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej