Uniwersalny, neutralny koncentrat do mycia podłóg Biopur F300, 1l
Uniwersalny, niskopieniący, zapachowy środek do codziennego mycia podłóg. Przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych powierzchni podłogowych. Odpowiedni do mycia ręcznego oraz maszynowego.
| Numer katalogowy | 469812 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Koncentrat |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1.1 kg |
| KodSAP | 469812 |
-
Uniwersalny, neutralny koncentrat do mycia podłóg Biopur F300, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Opakowanie: Butelka
-
Uniwersalny, neutralny koncentrat do mycia podłóg Biopur F300, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej