Mop płaski CleanPRO MOP 01, speedy, 40cm
Mop płaski do mycia i dezynfekcji na mokro różnego rodzaju powierzchni, takich jak gres, panele, ceramika czy kamień. Przeznaczony do stelaży typu Speedy. Umożliwia bezdotykowe wyciskanie i wygodną obsługę.
| Numer katalogowy | 352589 |
| GTIN | 5906660907688 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Poliester |
| Waga | 0.081 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Poliester |
| Rozmiar | 40 × 13 cm |
| Szerokosc | 40 cm |
| Waga netto | 0.077 kg |
| Waga brutto | 0.081 kg |
| KodSAP | 352589 |
-
Mop płaski CleanPRO MOP 01, kieszeniowy z tasiemką, 40cm
- Kolor: Biały
- Rozmiar: 40 × 13 cm
- Szerokosc: 40 cm
-
-
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej