Mop płaski CleanPRO MOP 01, kieszeniowy, 40cm
Mop płaski do mycia i dezynfekcji mokrej różnego rodzaju powierzchni, takich jak gres, panele, ceramika czy kamień. Sprawdzi się w gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej.
| Numer katalogowy | 352038 |
| GTIN | 5906660907527 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Poliester |
| Waga | 0.097 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Poliester |
| Rozmiar | 40 × 13 cm |
| Szerokosc | 40 cm |
| Waga netto | 0.088 kg |
| Waga brutto | 0.097 kg |
| KodSAP | 352038 |
-
Mop płaski CleanPRO MOP 01, kieszeniowy z tasiemką, 40cm
- Kolor: Biały
- Rozmiar: 40 × 13 cm
- Szerokosc: 40 cm
-
-
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej