Zestaw leniuch CleanPRO, niebieski
Zestaw składający się z zamiatacza i szufelki, niezbędny do sprzątania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Trwała konstrukcja zapewnia wygodę i efektywność pracy.
| Numer katalogowy | 368177 |
| GTIN | 5902249430004 |
| Producent | Inny |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga | 0.4 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Inny |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 0.38 kg |
| Waga brutto | 0.4 kg |
| KodSAP | 368177 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Inny
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej