Kwasowy uniwersalny żel do WC Biopur F531, 5l
Profesjonalny środek w formie żelu do codziennego czyszczenia WC oraz konserwacji muszli klozetowych i pisuarów. Skutecznie usuwa zabrudzenia, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zabezpiecza powierzchnie przed ponownym osadzaniem się zanieczyszczeń.
| Numer katalogowy | 469896 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 2 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Waga | 5.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 2 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Postać | Żel |
| Opakowanie | Kanister |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| KodSAP | 469896 |
| Waga netto | 5 kg |
| Waga brutto | 5.1 kg |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej