Płyn do mycia naczyń Biopur F701, mięta, 1l
Skuteczny i bezpieczny płyn do mycia naczyń oraz przedmiotów wykonanych ze stali szlachetnej, aluminium, tworzywa sztucznego i szkła. Rozpuszcza zabrudzenia i nadaje delikatny połysk.
| Numer katalogowy | 469825 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 6 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 6 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Zapach | Miętowy |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1.1 kg |
| KodSAP | 469825 |
-
-
Płyn do mycia naczyń Biopur F701, mięta, 500ml
- Pojemnosc: 500 ml
- Zapach: Miętowy
- Opakowanie: Butelka
-
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej