Zmywacz graffiti i klejów w formie żelu Biopur F802, 1l
Profesjonalny detergent typu „Brush on, Wipe off” w formie żelu przeznaczony do usuwania farb w sprayu i kleju z powierzchni twardych, nieporowatych. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie uszkadzając oryginalnej powierzchni.
| Numer katalogowy | 474091 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Żel |
| Waga | 0.93 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Żel |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 0 kg |
| Waga brutto | 0.93 kg |
| KodSAP | 474091 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej