Wózek jednowiaderkowy 1x20L Kentucky CleanPRO
Wózek do sprzątania wyposażony w żółte wiadro o pojemności 20 litrów z podziałką i ruchomą przegrodą, a także wyciskarkę dociskową oraz uchwyt. Konstrukcja wspiera ergonomię i efektywność codziennych prac porządkowych.
| Numer katalogowy | 352603 |
| GTIN | 5906660907848 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 20 l |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 3.7 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 20 l |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 3.1 kg |
| Waga brutto | 3.7 kg |
| KodSAP | 352603 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej