Prasa do mopa na wózek Kentucky CleanPRO, żółta
Prasa żółta zapewniająca skuteczne odciskanie mopów przeznaczona do wózka CleanPRO.
| Numer katalogowy | 503022 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 1.6 kg |
| Waga | 1.8 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 1.6 kg |
| Waga brutto | 1.8 kg |
| KodSAP | 503022 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej