Stelaż do mopa CleanPRO, speedy, 40cm
Stelaż mopa typu Speedy o długości 40 cm, przeznaczony do mopów płaskich z mocowaniem na uszy / języki. Umożliwia całkowicie bezdotykową obsługę mopa i wyróżnia się niezawodną, trwałą konstrukcją.
| Numer katalogowy | 352600 |
| GTIN | 5906660907701 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga | 0.45 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokosc | 40 cm |
| Waga netto | 0.45 kg |
| Waga brutto | 0.45 kg |
| KodSAP | 352600 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej