Mop sznurkowy CleanPRO, 280g
Mop sznurkowy do mycia powierzchni w obiektach o niskim natężeniu ruchu, gospodarstwach domowych i małych przedsiębiorstwach. Dobrze wchłania wilgoć i usuwa zabrudzenia, a uniwersalne mocowanie zapewnia kompatybilność z kijami z gwintem polskim oraz z wyciskarkami.
| Numer katalogowy | 370482 |
| GTIN | 5906660907800 |
| Producent | Inny |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Bawełna |
| Waga | 0.29 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Inny |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Bawełna |
| Waga netto | 0.28 kg |
| Waga brutto | 0.29 kg |
| KodSAP | 370482 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Inny
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej