Zmywacz graffiti i klejów w formie płynu Biopur F801, 500ml
Profesjonalny detergent typu „Brush on, Wipe off” w formie płynu przeznaczony do usuwania farb w sprayu i kleju z powierzchni twardych, nieporowatych. Skutecznie usuwa zabrudzenia, nie uszkadzając oryginalnej powierzchni.
| Numer katalogowy | 502627 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Postać | Płyn |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka z atomizerem |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 0 kg |
| Waga brutto | 0 kg |
| KodSAP | 502627 |
-
Zmywacz graffiti i klejów w formie płynu Biopur F801, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
-
Zmywacz graffiti i klejów w formie płynu Biopur F801, 500ml
- Pojemnosc: 500 ml
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
-
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej