Żel do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F812, 500ml
Profesjonalny, gotowy do użycia żel czyszczący i nabłyszczający z efektem antystatycznym; przeznaczony do pielęgnacji powierzchni w przestrzeni biurowej, takich jak meble, elementy skórzane, przedmioty z tworzywa sztucznego.
| Numer katalogowy | 512296 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Waga | 0.6 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Zapach | Adamilla |
| Postać | Żel |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 0.5 kg |
| Waga brutto | 0.6 kg |
| KodSAP | 512296 |
-
Żel do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F812, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Zapach: Adamilla
- Opakowanie: Butelka
-
Żel do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F812, 500ml
- Pojemnosc: 500 ml
- Zapach: Adamilla
- Opakowanie: Butelka
-
Żel do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F812, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Zapach: Adamilla
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej