Wózek do sprzątania Kentucky CleanPRO, niebieski, 20l
Jednowiaderkowy wózek do sprzątania przeznaczony do małych i średnich obiektów. Zapewnia sprawną organizację pracy i wygodę podczas codziennych prac porządkowych.
| Numer katalogowy | 394641 |
| GTIN | 5907512640005 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 20 l |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 3.7 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 20 l |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 3.1 kg |
| Waga brutto | 3.7 kg |
| KodSAP | 394641 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej