Wózek do sprzątania dwuwiaderkowy CleanPRO, 2x17l
Dwuwiaderkowy wózek do sprzątania przeznaczony do średnich i dużych obiektów. Usprawnia prace porządkowe, zwiększając wydajność i ergonomię codziennego sprzątania.
| Numer katalogowy | 352607 |
| GTIN | 5906660907862 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 2 ×17 l |
| Kolor | Czerwony, niebieski |
| Waga | 11.5 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 2 ×17 l |
| Kolor | Czerwony, niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 10.2 kg |
| Waga brutto | 11.5 kg |
| KodSAP | 352607 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej