Wiadro dwukomorowe CleanPRO, niebieskie, 8l+7l
Wiadro dwukomorowe przeznaczone do mycia powierzchni w małych obiektach. Umożliwia stosowanie tradycyjnych mopów domowych oraz separowanie roztworu roboczego od wody brudnej, zwiększając higienę i efektywność pracy.
| Numer katalogowy | 361182 |
| GTIN | 5906660908470 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 8 l, 7 l |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1.26 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 8 l, 7 l |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar | 27,5 × 43,5 × 33 cm |
| Waga netto | 1.08 kg |
| Waga brutto | 1.26 kg |
| KodSAP | 361182 |
-
Wiadro dwukomorowe CleanPRO, niebieskie, 8l+7l
- Pojemnosc: 8 l, 7 l
- Kolor: Niebieski
- Rozmiar: 27,5 × 43,5 × 33 cm
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej