Uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni szklanych Biopur F111, spryskiwacz, 1l
Alkoholowy płyn do codziennego mycia i czyszczenia powierzchni szklanych oraz plastikowych. Skutecznie usuwa tłuste plamy, ślady rąk i kurz; nie pozostawia smug i zapewnia efekt antypary.
| Numer katalogowy | 469835 |
| GTIN | 5905326780719 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Zapach | Vanilla |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka z atomizerem |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1.1 kg |
| KodSAP | 469835 |
-
Uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni szklanych Biopur F111, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Zapach: Vanilla
- Opakowanie: Butelka
-
Uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni szklanych Biopur F111, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Zapach: Vanilla
- Opakowanie: Kanister
-
Uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni szklanych Biopur F111, spryskiwacz, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Zapach: Vanilla
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej