Uniwersalne mleczko do czyszczenia Biopur F601, 1l
Środek w formie mleczka do codziennego czyszczenia armatury kuchennej i łazienkowej, zlewozmywaków oraz umywalek. Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając delikatny połysk.
| Numer katalogowy | 469897 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Mleczko |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1.1 kg |
| KodSAP | 469897 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej