Ultra silnie zasadowy koncentrat do czyszczenia powierzchni Biopur F621, 1l
Silnie zasadowy koncentrat o szerokim zakresie zastosowań do gruntownego czyszczenia, odtłuszczania i usuwania zanieczyszczeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Przeznaczony do mycia maszynowego.
| Numer katalogowy | 469902 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 14 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 14 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Koncentrat |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1.1 kg |
| KodSAP | 469902 |
-
Ultra silnie zasadowy koncentrat do czyszczenia powierzchni Biopur F621, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Opakowanie: Butelka
-
Ultra silnie zasadowy koncentrat do czyszczenia powierzchni Biopur F621, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej