Tablica informacyjna "Śliska podłoga" CleanPRO
Tablica ostrzegawcza „Śliska podłoga” CleanPRO przeznaczona do oznaczania mokrych lub śliskich powierzchni i ograniczania ryzyka poślizgnięć.
| Numer katalogowy | 354431 |
| GTIN | 5906660902027 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Żółty |
| Waga netto | 0.65 kg |
| Waga | 0.74 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Żółty |
| Waga netto | 0.65 kg |
| Waga brutto | 0.74 kg |
| KodSAP | 354431 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej