Szczotka do szorowania CleanPRO, 27cm
Szczotka o szerokości 27 cm przeznaczona do czyszczenia i szorowania. Mocowanie na gwint polski zapewnia kompatybilność z większością dostępnych na rynku kijów.
| Numer katalogowy | 368171 |
| GTIN | 5906660907978 |
| Producent | Inny |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga | 0.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Inny |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokosc | 27 cm |
| Waga netto | 0.09 kg |
| Waga brutto | 0.1 kg |
| KodSAP | 368171 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Inny
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej