Stelaż do mopa CleanPRO, speedy, pełny, 40cm
Pełny stelaż do mopa typu Speedy CleanPRO umożliwiający całkowicie bezdotykową obsługę mopów.
| Numer katalogowy | 398192 |
| GTIN | 5907512640098 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga | 0.3 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokosc | 40 cm |
| Waga netto | 0.28 kg |
| Waga brutto | 0.3 kg |
| KodSAP | 398192 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej