Silnie kwasowy koncentrat do czyszczenia sanitariatów Biopur F522, 1l
Silnie kwasowy koncentrat do gruntownego i intensywnego czyszczenia powierzchni sanitarnych, mokrych i basenowych odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa naloty wapienne i mydlane, kamień moczowy oraz rdzę, jednocześnie neutralizując nieprzyjemne zapachy.
| Numer katalogowy | 469810 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 2 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 2 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Koncentrat |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1.1 kg |
| KodSAP | 469810 |
-
Silnie kwasowy koncentrat do czyszczenia sanitariatów Biopur F522, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Opakowanie: Butelka
-
Silnie kwasowy koncentrat do czyszczenia sanitariatów Biopur F522, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej