Ścierka do szyb CleanPRO, 40x40cm, 240g/m2, niebieska
Ścierka do szyb z mikrofibry charakteryzująca się wysoką chłonnością i odpornością na ścieranie. Przeznaczona do skutecznego czyszczenia powierzchni szklanych, bez pozostawiania smug.
| Numer katalogowy | 358660 |
| GTIN | 5906660904458 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Waga | 0.04 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Rozmiar | 40 × 40 cm |
| Waga netto | 0.038 kg |
| Waga brutto | 0.04 kg |
| KodSAP | 358660 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej