Ścierka do polerowania CleanPRO, 32x32cm, 200g/m2, niebieska
Ścierka z mikrofibry przeznaczona do polerowania powierzchni metalowych i chromowanych. Cienka i miękka struktura zapobiega zarysowaniom oraz nie pozostawia smug.
| Numer katalogowy | 382614 |
| GTIN | 5906660907473 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Waga | 0.021 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Rozmiar | 32 × 32 cm |
| Waga netto | 0.02 kg |
| Waga brutto | 0.021 kg |
| KodSAP | 382614 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej