Ścierka CleanPRO Ultra Soft, 32x32cm, 320g/m2, niebieska
Ścierka o szerokim zastosowaniu przeznaczona do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych. Sprawdzi się zarówno przy myciu na mokro, jak i na sucho.
| Numer katalogowy | 404258 |
| Producent | Jiashan Boyuan Home Textiles Co. Lt |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Waga | 0.034 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Jiashan Boyuan Home Textiles Co. Lt |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Rozmiar | 32 × 32 cm |
| Waga netto | 0.03 kg |
| Waga brutto | 0.034 kg |
| KodSAP | 404258 |
-
-
-
Ścierka CleanPRO Ultra Soft, 32x32cm, 320g/m2, szaro-czerwona
- Kolor: Szary, czerwony
- Rozmiar: 32 × 32 cm
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Jiashan Boyuan Home Textiles Co. Lt
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej