Ścierka CleanPRO, 50x70cm, 150g/m2, pomarańczowa
Ścierka z chłonnej flizeliny przeznaczona do uniwersalnych zastosowań porządkowych. Zapewnia skuteczne zbieranie wilgoci i zabrudzeń, stanowiąc podstawowe narzędzie do codziennego sprzątania.
| Numer katalogowy | 368161 |
| GTIN | 5906660907497 |
| Producent | Inny |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał | Flizelina |
| Waga | 0.06 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Inny |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Materiał | Flizelina |
| Rozmiar | 50 × 70 cm |
| Waga netto | 0.05 kg |
| Waga brutto | 0.06 kg |
| KodSAP | 368161 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Inny
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej