Ścierka CleanPRO, 30x30cm, 220g/m2, żółta
Ścierka o szerokim zastosowaniu przeznaczona do codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych. Sprawdzi się zarówno przy myciu na mokro, jak i na sucho.
| Numer katalogowy | 373631 |
| GTIN | 5906660907435 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Waga | 0.021 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Rozmiar | 30 × 30 cm |
| Waga netto | 0.02 kg |
| Waga brutto | 0.021 kg |
| KodSAP | 373631 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej