Ściągaczka do podłogi CleanPRO, 45cm
Ściągaczka do podłogi ułatwiająca usuwanie cieczy i mokrych zabrudzeń. Solidna konstrukcja z tworzywa sztucznego o uniwersalnej długości sprawdzi się w obiektach takich jak baseny czy myjnie samochodowe.
| Numer katalogowy | 354314 |
| GTIN | 5906660907879 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, guma |
| Waga | 0.29 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, guma |
| Szerokosc | 45 cm |
| Waga netto | 0.25 kg |
| Waga brutto | 0.29 kg |
| KodSAP | 354314 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej