Płyn do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F811, 1l
Gotowy do użycia płyn o efekcie antystatycznym do czyszczenia i nabłyszczania powierzchni w przestrzeniach biurowych. Skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając powierzchnie czyste i lśniące.
| Numer katalogowy | 493298 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Waga | 1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 7 |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 1 l |
| Zapach | Adamilla |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka z atomizerem |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1 kg |
| KodSAP | 493298 |
-
Płyn do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F811, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Zapach: Adamilla
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
-
Płyn do nabłyszczania i czyszczenia powierzchni meblowych Biopur F811, 500ml
- Pojemnosc: 500 ml
- Zapach: Adamilla
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej