Płyn do dezynfekcji powierzchni Medisoft APC 100, 5l
Alkoholowy płyn do dezynfekcji powierzchni o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym wobec wirusów osłonkowych.
| Numer katalogowy | 429476 |
| GTIN | 5907729473571 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Zastosowanie | Do powierzchni |
| Marka | Medisoft |
| Normy | Produkt biobójczy |
| Waga | 5.25 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Zastosowanie | Do powierzchni |
| Marka | Medisoft |
| Normy | Produkt biobójczy |
| Pojemnosc | 5 l |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Kanister |
| KodSAP | 429476 |
| Waga netto | 5 kg |
| Waga brutto | 5.25 kg |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej