Odświeżacz powietrza w żelu CleanPRO, mix, 150g
Odświeżacz powietrza w żelu o działaniu neutralizującym. Zapewnia długotrwałe i stopniowe uwalnianie zapachu, sprawdzając się w toaletach, biurach oraz innych pomieszczeniach użytkowych.
| Numer katalogowy | 519121 |
| GTIN | 5905326783437 |
| Producent | Pol-Hun sp.j. |
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 150 g |
| Postać | Żel |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pol-Hun sp.j. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 150 g |
| Postać | Żel |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 0 kg |
| Waga brutto | 0 kg |
| KodSAP | 519121 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Pol-Hun sp.j.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej