Odświeżacz powietrza w płynie Biopur Premium F212, Thanilla, 5l
Perfumowany odświeżacz powietrza w płynie do szybkiego i długotrwałego neutralizowania nieprzyjemnych zapachów oraz poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.
| Numer katalogowy | 502922 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Zapach | Thanilla |
| Waga | 5.2 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Zapach | Thanilla |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Kanister |
| Sposób użycia | Gotowy do użycia |
| Waga netto | 5 kg |
| Waga brutto | 5.2 kg |
| KodSAP | 502922 |
-
Odświeżacz powietrza w płynie Biopur Premium F212, Thanilla, 500ml
- Pojemnosc: 500 ml
- Zapach: Thanilla
- Opakowanie: Butelka z atomizerem
-
Odświeżacz powietrza w płynie Biopur Premium F212, Thanilla, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Zapach: Thanilla
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej