Mydło w płynie Biopur Konwalia, 500ml
Mydło do mycia rąk w płynie o właściwościach antybakteryjnych. Przeznaczone do higienicznej dezynfekcji rąk. Bezpieczne dla środowiska, z przyjemnym zapachem konwalii.
| Numer katalogowy | 450298 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Zapach | Konwalia |
| Waga | 0.53 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 500 ml |
| Zapach | Konwalia |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka |
| Waga netto | 0.5 kg |
| Waga brutto | 0.53 kg |
| KodSAP | 450298 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej