Mydło w pianie Biopur Konwalia, 5l
Mydło do mycia rąk w pianie o właściwościach antybakteryjnych. Przeznaczone do higienicznej dezynfekcji rąk. Bezpieczne dla środowiska, z przyjemnym zapachem konwalii.
| Numer katalogowy | 453212 |
| GTIN | 5904194813802 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Zapach | Konwalia |
| Waga | 5.1 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Marka | Biopur |
| Pojemnosc | 5 l |
| Zapach | Konwalia |
| Postać | Pianka |
| Opakowanie | Kanister |
| KodSAP | 453212 |
| Waga netto | 5 kg |
| Waga brutto | 5.1 kg |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej