Mop płaski CleanPRO MOP 07, kieszeniowy, 40cm
Mop płaski do mycia i dezynfekcji mokrej różnego rodzaju powierzchni, takich jak gres, panele, ceramika czy kamień. Sprawdzi się w gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej.
| Numer katalogowy | 352043 |
| GTIN | 5906660907572 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Kremowy |
| Materiał | Bawełna, poliester |
| Waga | 0.184 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Kremowy |
| Materiał | Bawełna, poliester |
| Rozmiar | 40 × 13 cm |
| Szerokosc | 40 cm |
| Waga netto | 0.175 kg |
| Waga brutto | 0.184 kg |
| KodSAP | 352043 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej