Mop płaski CleanPRO DUO 11, kieszeniowy/speedy, mikrofibra, 40cm
Mop do mycia powierzchni płaskich w gospodarstwach domowych i obiektach publicznych. Kieszeniowa konstrukcja zwiększa dokładność, włókna mikrofibry skutecznie wychwytują kurz i zabrudzenia, a system Speedy umożliwia bezdotykowe wyciskanie.
| Numer katalogowy | 373157 |
| GTIN | 5906660907626 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Waga | 0.108 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Poliester, poliamid |
| Rozmiar | 40 × 13 cm |
| Szerokosc | 40 cm |
| Waga netto | 0.098 kg |
| Waga brutto | 0.108 kg |
| KodSAP | 373157 |
-
Mop płaski CleanPRO DUO 11, kieszeniowy/speedy, mikrofibra, 40cm
- Kolor: Biały
- Rozmiar: 40 × 13 cm
- Szerokosc: 40 cm
-
Mop płaski CleanPRO DUO 11, kieszeniowy/speedy, mikrofibra, 50cm
- Kolor: Biały
- Rozmiar: 50 × 13 cm
- Szerokosc: 50 cm
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej