Kostka do WC z koszykiem CleanPRO, cytrynowa, 35g
Kostka do WC o zapachu cytrynowym, montowana w plastikowym koszyczku. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy i wspomaga codzienne utrzymanie czystości muszli klozetowej.
| Numer katalogowy | 357618 |
| GTIN | 5905326782515 |
| Producent | Pol-Hun sp.j. |
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 35 g |
| Zapach | Cytrynowy |
| Waga | 0.038 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Pol-Hun sp.j. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Pojemnosc | 35 g |
| Zapach | Cytrynowy |
| Waga netto | 0.035 kg |
| Waga brutto | 0.038 kg |
| KodSAP | 357618 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Pol-Hun sp.j.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej