Kij aluminiowy teleskopowy do stelaży CleanPRO, średnica 22mm, 140cm
Wysuwany kij aluminiowy przeznaczony do wszystkich rodzajów ściągaczek do podłóg oraz stelaży mopów. Tworzy uniwersalny zestaw do sprzątania w obiektach publicznych i domowych.
| Numer katalogowy | 353173 |
| GTIN | 5906660907749 |
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 0.25 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Długość | 140 cm |
| Srednica | 22 mm |
| Waga netto | 0.23 kg |
| Waga brutto | 0.25 kg |
| KodSAP | 353173 |
-
Kij aluminiowy teleskopowy do stelaży CleanPRO, średnica 22mm, 140cm
- Kolor: Srebrny
- Długość: 140 cm
- Srednica: 22 mm
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Zhanjiang Yangming Cleaning Products CO., LTD
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej