Kij aluminiowy CleanPRO, średnica 22mm, 140cm
Aluminiowy kij CleanPRO o średnicy 22 mm i długości 140 cm, kompatybilny z większością stelaży do mopów, tworząc podstawowy i uniwersalny zestaw do sprzątania. Doskonale sprawdza się zarówno w obszarach publicznych, jak i domowych.
| Numer katalogowy | 352046 |
| GTIN | 5906660907732 |
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 0.252 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co. |
|---|---|
| Marka | CleanPRO |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Długość | 140 cm |
| Srednica | 22 mm |
| Waga netto | 0.238 kg |
| Waga brutto | 0.252 kg |
| KodSAP | 352046 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Changzhou Tonyhou Imp. And Exp. Co.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej