Ekologiczny uniwersalny koncentrat do mycia sanitariatów Biopur E5, 1l
Profesjonalny, ekologiczny, kwasowy koncentrat do codziennego mycia wodoodpornych powierzchni odpornych na działanie kwasów, oparty na naturalnych składnikach. Skutecznie usuwa kamień wodny, tłusty brud oraz osady wapienne i mydlane.
| Numer katalogowy | 455504 |
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
| Odczyn pH | 1 |
| Marka | Biopur |
| Normy | Ecolabel |
| Waga | 1.2 kg |
|---|
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kappa Group Sp. z o. o. |
|---|---|
| Odczyn pH | 1 |
| Marka | Biopur |
| Normy | Ecolabel |
| Pojemnosc | 1 l |
| Postać | Płyn |
| Opakowanie | Butelka |
| Sposób użycia | Koncentrat |
| Waga netto | 1.1 kg |
| Waga brutto | 1.2 kg |
| KodSAP | 455504 |
-
Ekologiczny uniwersalny koncentrat do mycia sanitariatów Biopur E5, 1l
- Pojemnosc: 1 l
- Opakowanie: Butelka
-
Ekologiczny uniwersalny koncentrat do mycia sanitariatów Biopur E5, 5l
- Pojemnosc: 5 l
- Opakowanie: Kanister
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier | 40,00 zł | 40,00 zł |
| Paczkomat InPost | 40,00 zł | 40,00 zł |
Informacje o producencie
Producent: Kappa Group Sp. z o. o.
Informacje o osobie odpowiedzialnej
Brak informacji o osobie odpowiedzialnej